Logo
SIA NEWS
'Mamiii, oni mi robia zleeee...🤣'
Kedy tento človek pracuje, keď buď behá po médiách alebo fňuká ako mu krivdia? Že chlap...hysterická ženská...
Lipšic na FB:
"NORMALIZÁCIA POKRAČUJE

Dnes mi bolo na Generálnej prokuratúre formou disciplinárneho pohovoru vytknuté, že som minulú stredu 24. 4. 2024 nevyužil obednú prestávku na oddych alebo konzumáciu výživnej obedovej jednotky, ale poskytol som rozhovor rádiu Expres v celkovom trvaní 37 minút a 46 sekúnd, kde som hovoril o svojich “subjektívnych názoroch na situáciu na prokuratúre po zrušení Úradu špeciálnej prokuratúry”.

K záznamu z pohovoru som rukou dopísal nasledovné vyjadrenie:

“Rozhovor v rádiu Expres som absolvoval počas obedňajšej prestávky, počas ktorej nie sú na pracovisku prítomní ani iní prokurátori GP, a to štandardne aj v rozsahu prevyšujúcom pol hodinu. Tento pohovor je preto motivovaný výlučne nesúhlasom s mojimi názormi prezentovanými v rozhovore pre rádio Expres.”

Vo vzťahu k využívaniu fondu služobného času uvádzam, že napríklad dnes som z budovy Generálnej prokuratúry odchádzal o 17:30 hod. (keďže som finalizoval záverečnú reč vo veci obžalovaného M. Vlčeka), pričom celá budova už bola takmer prázdna. Tým samozrejme nechcem povedať či naznačiť, že vedenie Generálnej prokuratúry neplnilo služobné úlohy aj na iných miestach.

Rovnako považujem za zaražajúce, že z hľadiska objektívneho testu nestrannosti bola pri pohovore prítomná blízka rodinná príslušníčka vrcholného politika, ktorý ma opakovane verejne označuje za “zločinca”, “zviera”, či gestapáka”."

Zdroj: Mimi
4 mesiace dozadu

Zatiaľ žiadne komentáre!

Zdá sa, že tento príspevok zatiaľ nemá žiadne komentáre. Ak chcete komentovať tento príspevok od používateľa SIA NEWS, kliknite na v dolnej časti pod ňou