Logo
Slovenský večerník
NATO sa pripravuje na ruskú hrozbu v drsnej Arktíde

Fínsky branec Atte Ohman sa pripravil na palubu americkej výsadkovej lode, aby zaútočil na nórsku pláž ako súčasť jednotky rýchlej reakcie, ktorá vytlačila invázneho nepriateľa.

Hovorí sa, že „ak chcete zachovať mier, musíte sa pripraviť na vojnu“, povedal 19-ročný desiatnik agentúre AFP, držiac v ruke automatickú pušku....

Odkaz bol jasný – NATO je pripravené chrániť sa zoči-voči čoraz agresívnejšiemu Rusku za dva roky vojny Kremľa proti Ukrajine.

Unavujú vás už tieto správy? Pretože mňa áno.

Každý deň tie isté sračky, tými istými ľuďmi. Správy síce obmieňané, ale formulované rovnakým spôsobom...

Napríklad tu máme náhodného 19-ročného "niekoho" z Fínska, ktorý cituje načítavacie zariadenie obrazovky z Total War....

Ide mi o to, že presne takáto je väčšina správ v týchto dňoch. Nekonečné šírenie strachu, lži a propaganda EU, USA a NATO.

Pred chvíľou na TA3:

PUTIN HROZÍ JADROVÝMI ZBRAŇAMI.... ale už neinformovali, že Putin najskôr povedal: SOM PRIPRAVENÝ S UKRAJINOU JEDNAŤ O MIERI....

#media #europskaunia #nato #usa #propaganda
6 mesiace dozadu (Upravené)

Zatiaľ žiadne komentáre!

Zdá sa, že tento príspevok zatiaľ nemá žiadne komentáre. Ak chcete komentovať tento príspevok od používateľa Slovenský večerník, kliknite na v dolnej časti pod ňou